پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
SiteMap
RSS
جستجو
BlindEdition
English
09602
Instargarm
Telegram

بخش دسترسی سریع

1392/08/19
تعداد حسابهای الکترونیکی بانک صادرات ایران از مرز ٥٠ میلیون حساب گذشت

تا پايان شهریور ماه سال ١٣٩٢ متقاضيان و مشتريان بانک صادرات ايران بیش از ٥٠ ميليون حساب الکترونيکي سپهري درشعب اين بانک در اقصي نقاط کشور افتتاح نمودند.
به گزارش روابط عمومي بانک صادرات ايران، اين بانک در راستاي همسويي با بانکداري بينالمللي، جلب رضايت و تامين رفاه مشتريان و همچنين صرفهجويي در وقت و هزينه هموطنان گرامي، توسعه و ارتقاء سيستمهاي الکترونيکي را در دستور کار قرار داده است. براين اساس با توجه به سرعت، تنوع خدمات، سهولت و کيفيت بالاي سيستم سپهر، استقبال مردم از اين سيستم همواره زياد بوده است.
بطوريکه هم اکنون بيش از ٥٠ ميليون حساب الکترونيکي توسط هموطنان و مشتريان درشعب سپهري بانک صادرات افتتاح شده است که از اين نظر بانک صادرات ايران رکورددار نظام بانکي کشور به حساب مي آيد.
لازم به ذکراست سيستم سپهر بستري مناسب براي ارايه انواع خدمات بانکي آنلاين است و اين بانک به منظور صرفهجويي در وقت، هزينه مشتريان و جلوگيري از اتلاف هزينههاي ملي ناشي از چاپ اسکناس، کاهش ترافيک و آلودگي هوا، خدمات جديد بانکي شامل: صداي سپهر (٠٩٦٠٢)، بانکداري اينترنتي، همراه بانک و ساير خدمات خود را صرفاً از طريق اين سيستم الکترونيکي که قابليت استفاده به صورت غيرحضوري را نيز دارند، عرضه مينمايد.

گفتني است سيستم سپهر اين بانک در طي شهریور ماه امسال بالغ بر ٥١٩ ميليون تراکنش مالي را با موفقيت انجام داده و ميانگين تعداد تراکنشهاي روزانه سيستم سپهر نيز بالغ بر ١٦ ميليون و همچنين ميانگين تعداد تراکنشهاي روزانه دستگاههاي خودپرداز اين بانک بالغ بر ٢ ميليون و ١٥١ هزار تراکنش بوده است.