پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
SiteMap
RSS
جستجو
BlindEdition
English
09602
Instargarm
Telegram

بخش دسترسی سریع

1392/08/20
با استقبال مشتریان از خدمات نوین بانکی
شمار کارتهای صادره بانک صادرات ایران به ٣٦ ميليون و ٨٨٠ هزار كارت رسيد
بانک صادرات ايران به منظور افزايش سطح دسترسي مشتريان به خدمات بانکداري نوين تا پايان نيمه اول آبان ماه امسال بيش از ٣٦ ميليون و ٨٨٠ هزار کارت الکترونيکي بانکي صادر نموده است.
به گزارش روابط عمومي بانك صادرات ايران اين بانك در راستاي جلب رضايت مشتريان، ارتقاي کيفي خدمات، تنوع بخشي به محصولات و توسعه بانکداري الکترونيک، نسبت به صدور و تحويل انواع کارت بانکي به مشتريان و متقاضيان دراسرع وقت اقدام  نموده و بر اين اساس تا پايان نيمه اول آبان ماه ٩٢،بيش از ٣٦ ميليون و ٨٨٠ هزارکارت صادر و تحويل مشتريان نموده است که از اين تعداد،بيش از٢٥ ميليون و ٤٥٧ هزار کارت مربوط به سپهر كارت هاي صادره ميباشد.
اين گزارش حاکي است از بين انواع کارتهاي الکترونيکي، کارتهاي سپهر با توجه به قابليتهاي زياد آن که امکان دريافت و انتقال وجه از طريق دستگاههاي خودپرداز، خريد online از طريق بسترهاي اينترنتي، خريد با استفاده از دستگاههاي پايانه فروش و... را براي مشتريان فراهم ميسازد بيشتر مورد استقبال قرار گرفته است.
  گفتني است دارندگان سپهرکارتها ميتوانند از خدمات متنوع دستگاههاي خودپرداز، خدمت  پرداخت تلفني قبوض و تلفنبانک  صداي سپهر (٠٩٦٠٢)، پايانههاي فروش نصب شده در فروشگاههاي معتبر سراسر کشور و دستگاههاي کارتخوان شعب استفاده نمايند.