پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
SiteMap
RSS
جستجو
BlindEdition
English
09602
Instargarm
Telegram

بخش دسترسی سریع

1395/10/08
قرعه کشی مشمولان طرح کلیک بانک صادرات ایران برگزار شد

​آيين قرعه كشي در میان یک ميليون نفر از مشمولان طرح كليك بانک صادرات ایران همزمان با مناسبت هاي خجسته ربيع الاول با  حضور جمعی از مدیران ارشد این بانک برگزار و برندگان آن مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک  با هدف معرفي، آشنايي، رشد و توسعه كيفي و كمي استفاده جامعه از درگاه هاي بانكداري الكترونيكي، طرح كليك را به اجرا گذاشته است. قرعه كشي طرح مذكور به مناسبت ميلاد با سعادت حضرت پيامبر اكرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با حضور مديران عالي بانك، برگزار و ٧٠٢ جايزه ارزشمند اين طرح با ارزش ٨ ميليارد و ٦٠٠ ميليون ريال شامل؛ ٢ دستگاه خودرو  IX٣٥هيونداي، ١٠٠ دستگاه لپ تاپ، ٢٠٠ دستگاه تبلت، ٢٠٠ ساعت مچي هوشمند، ٢٠٠ دستگاه تلفن همراه  هوشمند را  به برندگان قرعه كشي تخصيص داد. 

براساس این طرح تمامی مشتریان حقیقی که دارای حداقل یک حساب در این بانک و یا نسبت به گشایش حساب اقدام کرده بودند، با استفاده از درگاه‌های الکترونیکی و عضویت در باشگاه مشتریان بانک از طریق ورود به سایت بانک به نشانیwww.bsi.ir و انجام تراکنش‌های غیرحضوری امکان کسب امتیاز را داشتند.

 این گزارش می افزاید؛ امتیاز هر فعالیت در طرح کلیک براساس جدول جامع امتیازی بخش بانکداری الکترونیکی مندرج در وب سایت باشگاه مشتریان به نشانیclub.bsi.ir محاسبه شده و مشتریان می‌توانستند در بازه زمانی مشخص شده با مراجعه به سایت بانک امتیازات خود را مشاهده کنند. 

شايان توجه است؛ مشتریان حقیقی این بانک از طریق استفاده از درگاه‌های خودپرداز، اینترنت بانک، همبانک، همراه بانک، تلفن بانک، پایانه‌های فروش متصل به حساب‌های بانک و  درگاه پرداخت اينترنتي مطابق طرح یاد شده، حائز امتیاز می شدند. بانک صادرات به منظور ترویج فرهنگ بانکداری نوین، کاهش هزینه ها و صرفه جویی در وقت مشتریان طرح های متنوع دیگری را در دستور کار قرار داده که در آینده از آنها رونمایی خواهد شد.