پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
SiteMap
RSS
جستجو
BlindEdition
English
09602

بخش دسترسی سریع

 
                                                          پیام تبریک نوروزی مدیرعامل بانک صادرات ایران

 

به نام خدا

                        هر زمان نو می‌شود دنیا و ما

                               بی خبر از نو شدن اندر بقا

                       این بهار سبز بعد از برگ‌ریز

                              هست برهان بر وجود رستخیز


حکایت نو شدن دنیا و آدمی، حکایت دیرینه و دل‌نشین است که گاه در قالب روز و ماه و فصل رخ می نماید و گاه در هیأت دل و جان آدمی و بهار سبز، هماره نوید بخش این نو شدن بوده و با نسیم ملایم روح افزایش، تنهای خسته و تنها را به برخاستن و گام نهادن در مسیر بالندگی فرا خوانده است. بالندگی، البته تنها از آن درختان تنومندی است که اگر چه برگریزان داشته‌اند، اما ریشه‌های استوار و پایدارشان، بقای سالیان دور و درازشان را تضمین کرده است.

و این خجسته روزی است که بانک ریشه دار صادرات ایران، با تنومندی و استواری دیرینه‌اش به استقبال بهار می‌رود تا بالندگی دیگری آغاز کند و با تمام دشواری‌ها که در پاییز و زمستان سپری کرده، به روی دنیای نو لبخند زند و زندگی بیافریند و این حکایت تمام سازمان‌های بزرگ در جهان است که در چرخه افت و خیز می‌افتند و بعد، با تدبیر و تلاش، جهشی دیگر را رقم می‌زنند که حقیقت خیز بزرگ است و رستخیز.

سال نود و هفت خورشیدی، ‌برای خانواده بزرگ صادرات ایران، سال سرنوشت‌سازی است، از آن‌روی که بناست گسترش فعالیت‌هایش را برنامه‌ریزی کند و با حضوری مؤثر و پررنگ‌تر در بازارهای مالی، افزایش ثروت و کاهش زیان را رقم زند و با بهبود ساختار مالی و توسعه عملیات بین‌المللی و با تکیه بر ظرفیت و توان بالای کارکنان و استفاده از شبکه گسترده شعب خود، خدمات بیش‌تر و بهتری را به مشتریان وفادار خود ارائه کند تا با ورود به مسیر خروج از زیان و خلق سود، رضایت سهام‌داران ارجمندش را فراهم سازد.

از این‌روی، سه برنامه علمیاتی کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت، چراغ راه ماه‌های پیش‌روی مدیران و کارکنان بزرگ‌ترین بانک بورسی کشور خواهدبود تا با تلاشی دوچندان برای عبور از موانع ساختاری اقتصاد و فضای کسب وکار و دشواری‌ها و ناهمواری‌های مسیر رشد و توسعه، تحقق اهداف عملیاتی را رقم زنند. ضامن اصلی تحقق این آرزو، انگیزه، تلاش و نوآوری همکاران جوان،‌ تدبیر و مدیریت همکاران با سابقه و مجرب و نظرهای مشورتی پیشکسوتان بانک صادرات ایران در سایه اعتماد و پشتیبانی مشتریان گرانقدر و حمایت‌های قوای محترم سه‌گانه و نهادهای مدنی است.

این بنده، ضمن عرض تبریک فرارسیدن نوروز باستانی، به تمامی همکاران تلاشگر و خانواده گرامی آنان، مشتریان و سپرده‌گذاران ارجمند، بازنشستگان فرهیخته و پیشکسوت بانک،‌ سهام‌داران گرانقدر و تمامی ذینفعان بانک صادرات ایران، سالی پربار و سرشار از موفقیت و سرافرازی را آرزومند است. باشد که با توکل به فضل بی‌پایان الهی و تعهد و تلاش تمامی همکاران، تحقق کامل اهداف بانک را در سال جدید به نظاره بنشینیم.                                                                                                                                                                                     حجت اله صیدی