1399/09/24
استاندار قزوین قدردانی کرد
رتبه نخست بانک صادرات ایران در حمایت از تولید
​استاندار استان قزوین با اهدای لوحی از عملکرد بانک صادرات ایران در کسب رتبه اول این بانک در حمایت از بنگاه‌های تولیدی در حوزه فعالیت‌های مولد دارای مزیت رقابتی این استان قدردانی کرد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، هدایت‌اله جمالی‌پور در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان قزوین که با حضور جمعی از مسئولین دستگاه‌های اجرائی برگزار شد، با اهدای لوحی به روانبخش یزدانی، مدیر شعب بانک صادرات استان قزوین، از حمایت‌ها و خدمات مؤثر این بانک در پشتیبانی از فعالیت‌های مولد رقابت‌پذیر قدردانی کرد. 
در بخشی از متن لوح اهدایی استاندار قزوین آمده است: 
«بر اساس بررسی و ارزیابی‌های انجام شده از عملکرد بانک‌های استان، بانک صادرات ایران در پیشبرد و تحقق اهداف پیش‌بینی شده در حوزه فعالیت‌های مولد و دارای مزیت رقابتی رتبه اول را کسب کرده است و این موفقیت در سایه تلاش‌ها و اقدامات ارزشمند مجموعه کارکنان آن بانک در استان محقق شده است.
بدینوسیله مراتب تشکر و قدردانی خودم را از این اقدام ارزشمند اعلام می‌دارم. امید است با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات ضمن شتاب بخشیدن به روند موجود، گام‌های مؤثری در افزایش و ارتقاء توان تولید داخل و ایجاد اشتغال پایدار در سطح استان برداشته شود.»


نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:
شماره تماس:
نظر: *
کد امنیتی: *