1395/09/30
پرداخت سود سهامداران شرکت اقتصادي و خود کفايي آزادگان در شعب بانک صادرات ایران

​سود سهامداران شرکت اقتصادي و خود کفايي آزادگان  مربوط به سال مالي منتهي به پايان اسفند ماه ٩٤ از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت مي شود.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و  شرکت اقتصادي و خود کفايي آزادگان  سود سهام  سال مالي منتهي به پايان اسفند ماه ١٣٩٤از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز چهار شنبه، اول ديماه سال٩٥ پرداخت مي شود. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوط به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت كنند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.

بر اساس اين گزارش، پرداخت سود ياد شده، تنها توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران شرکت اقتصادي و خود کفايي آزادگان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ٨٨١٠٣٩٥٦تماس بگیرند.

شایان توجه است؛ بخش عظيمي از شركت هاي فعال در بورس سود سهام قابل پرداخت به سهامداران خود را به دليل قابليت و ظرفيت هاي الكترونيكي مطلوب و متنوع بانك صادرات ايران از طريق اين بانك پرداخت مي كنند.

گفتني است بانک صادرات ایران با ٢٥٣٥ شعبه در سراسر کشور، ٥٣٣هزار دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، صدور حدود ٦٣ ميليون كارت الكترونيكي و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین دارد.

نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:
شماره تماس:
نظر: *
کد امنیتی: *