1399/06/11
​/آغاز شصت و نهمین سال فعالیت بانک صادرات ایران/
رئيس كل اسبق بانك مركزي: بانك صادرات ایران با مديريت مناسب، از زیان‌دهی خارج شد

رئيس كل اسبق بانك مركزي با اشاره به ارزيابي‌اش از عملكرد بانك صادرات ایران، گفت: بانك صادرات ایران با مديريت مناسبی که اعمال کرد، توانست از زیان‌دهی خارج شده و یکی از بانک‌های پیشرو و شایسته کشور شود.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، محمود بهمني با اشاره به آغاز شصت و نهمين سال فعالیت بانك صادرات ایران، گفت: این بانک امروزه شرايط مناسبی دارد و اگر تسهيلات تکلیفی و یا تسهیلات یارانه‌ای به بانك صادرات ایران تحميل نشود و تسهیلات بازگشت داشته باشند، همچنان مي‌تواند يكي از بانك‌هاي پيشرو و خوب كشورمان باشد.
‌وي افزود: بانك صادرات ایران، بانك قديمي و خصوصي است و می‌تواند شرايط مناسب‌تر از وضعیت فعلی هم داشته باشد.
نماینده سابق مردم ساوجبلاغ و طالقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موقعيت فعلي بانك صادرات ایران و چشم‌انداز آينده گفت: معتقدم كه چشم‌انداز آینده این بانک مي‌تواند بهتر از اين باشد.
بهمني با اشاره به قرار گرفتن بانك صادرات ایران در سيبل تحريم‌ها و موفقيت اين بانك گفت: تمام بانك‌هاي كشور در حال حاضر تحريم هستند و متاسفانه اجازه نمي‌دهند كه بانك‌هاي ما با بانك‌هاي خارجي كار كنند.
وی تصریح کرد: اگر بانك صادرات ایران را با دیگر بانك‌هاي داخلي مقايسه كنيم يكي از بانك‌هاي موفق و شايسته در زمینه‌های مختلف است.
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:
شماره تماس:
نظر: *
کد امنیتی: *