1395/07/03
بانک صادرات ایران از سوی نشریه معتبر و بين المللي بنکر به عنوان برترین بانک ایرانی معرفي شد

​ نشریه  بنکر "The Banker" در آخرین رتبه بندی خود بانک صادرات ایران را به عنوان برترین بانک ایرانی در میان ١٠٠٠ بانک برتر جهان معرفی کرد.
 به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به دلیل برخورداری از قابلیت ها و توانمندی ها در عرصه داخلی و بین المللي برای چندمین سال متوالي ضمن قرار گرفتن در بین ١٠٠٠ بانک برتر جهان با رتبه اي مناسب، توانست رتبه نخست را نیز در بين بانك هاي كشور به خود اختصاص دهد.
بر اساس رتبه بندی منتشر شده در سال ٢٠١٦ ميلادي، این بانک توانست جایگاه ٢٦٤ در بین ١٠٠٠ بانک برتر دنیا و رتبه اول در بین بانک های ایرانی را بدست آورد و جايگاه خود را در آخرين رتبه بندي انجام شده  نسبت به رتبه بندي سال ٢٠١٥ ميلادي ١٤ درجه ارتقاء بخشد.
اين گزارش مي افزايد؛ رتبه بندی که از سوی نشریه  بنکر صورت می گیرد رسمی ترین و قابل اتکاترین رتبه بندی بانک های برتر جهان  به شمار مي آيد و با عنوان هزار بانك برتر دنيا ( Top ١٠٠٠ World Bank ٢٠١٦) در این نشریه منتشر شده است. كه موفقيت ارزشمند كسب شده توسط بانك متبوع حاکی از ساختار پايدار، استحکام مالی، ثبات شاخص های مهم و تأثیر گذار می باشد.
شایان توجه است؛ نشریه  بنکر هر ساله براساس شاخص های کمی و کیفی، بانک های برتر در سراسر دنیا را رتبه بندی و معرفی می کند، در گزارش اخیر آن که مربوط به سال ٢٠١٦ میلادی می باشد، بانک صادرات ایران موفق شده است عنوان برترین بانک ايراني در رتبه بندي اين نشريه معتبر بين المللي را براي چندمين سال متوالي حفظ كند.